Mollie Potrafi Zapraszamy na warsztaty!

Wiele twórców zarabia na warsztatach więcej, niż na sprzedaży swoich dzieł. Do tego trzeba pasji, charyzmy i dobrych pomysłów.

Od dłuższego czasu mam przyjemność pojawiać się od czasu do czasu w magazynie Mollie Potrafi. Moja przygoda z magazynem zaczęła się od tutorialu DIY ukazującego krok po kroku jak uszyć Szmaciane Misie. W numerze ostatnim, wrześniowo październikowym opublikowałam tekst na temat warsztatów : „Zapraszamy na warsztaty!”. Do artykułu zaprosiłam kilka osób. Każda z dużym doświadczeniem w organizacji swoich autorskich warsztatów artystycznych.

By materiał był dla Was wartościowy pojawiła się Ewa Yokodesign ze swoimi warsztatami tworzenia fascynatorów , Kornelia Lilu2art z warsztatami haftu , Ania ze Sztukarnii , Agnieszka prowadząca Warszawa Szyje , Paweł organizujący warsztaty renowacji mebli z pracowni Rzuć Pan Okiem i Marta z przenośną pracownią krawiecką Noszki.

Przy okazji tematu pojawił się krótki, ale treściwy poradnik Twoje pierwsze warsztaty. Jak je zorganizować?

Zachęcam do lektury. A może ktoś z Was miał już wrześniowo październikowy numer magazynu Mollie Potrafi i chciałby podzielić się swoją opinią? A może byłaś uczestniczką innych warsztatów? Pozostaw komentarz. Chętnie poznamy Twoją opinię w temacie warsztatów.

Przy okazji, dla tych którzy trafili na stronę Szmaciane Misie po raz pierwszy kilka słów o mnie, o autorce tekstu :  Joanna , autorka tekstu jest pasjonatką i propagatorką „szycia ręcznego”. Podkreśla, że takie spędzanie czasu jest prostym, sprawdzonym przez pokolenia kobiet, sposobem na wyciszenie i relaks. Nieskomplikowana technika pozwala tworzyć kreatywne, nowoczesne przedmioty. Samodzielnie, jak i z uczestnikami prowadzonych przez nią warsztatów, szyje patchworkowe Szmaciane Misie. Swoje codzienne życie z igłą i nitką opisuje na swojej stronie Szmaciane Misie.