Projekt ArtMiś polega na współpracy. Świat jest pełen niesamowicie zdolnych ludzi, którzy swoją pasją zachwycają innych, w tym również mnie. ArtMiś to moja propozycja, by pokazać Wam ich twórczość wspólnie tworząc Szmacianego Misia. Zapraszam do odwiedzana galerii ArtMisiów.

#artmiś

Haftonomia

to bawełniane, ręcznie haftowane pościele dla dzieci inspirowane stylem vintage.

Pościel Wioletty zauroczyła mnie subtelnością i delikatnością. Biała bawełna z delikatnym haftem skojarzyła mi się z bajkowym dzieciństwem, pełnym baśniowych opowieści i zabawek w starym stylu.  Oczami wyobraźni zobaczyłam białego misia  z wyjątkowym haftem w stylu Haftonomi. Wioletta zaprojektowała wzór haftów i miejsce a ja uszyłam misia.

Oceńcie sami, czy nasz ArtMisiowy duet się udał?

Kilka słów Wioletty o współpracy :

Joanna zaprosiła mnie do współpracy przy tworzeniu ArtMisiów i pomysł od razu wydał mi się znakomity. Nie widziałam innej możliwości jak tylko podjąć rękawicę i stworzyć razem z nią wyjątkowego misia, który będzie cieszył, bawił i może być też doskonałą pamiątką ponieważ jest pięknie wykonany. 

Ja wykonałam haft a Joanna ręcznie dokończyła dzieła. Tak powstał nasz wspólny Haftonomiś, a raczej dwa. Jeden został u Joanny a drugi aktualnie znalazł już dom u cudownej kilkumiesięcznej Malwiny - prywatnie mojej bratanicy.

Od jakiegoś czasu śledzę poczynania Joanny i misiów, które wychodzą spod jej rąk. Są piękne, unikatowe i ponadczasowe. To są chyba najlepiej opisujące je cechy.

Bardzo dziękuję za współpracę i liczę na kontynuację. 🙂