Miś z ubranek

Miś z ubranek dziecięcych to możliwość zatrzymania Waszych wspólnych wspomnień z ulubionymi śpioszkami, sukienką lub spodenkami.

#miszubranek

Pierwszego misia uszyłam z koszulki mojego syna. Uwielbiałam jak ją nosił ... gdy z niej wyrósł, żal było się jej pozbyć, więc uszyłam z niej misia.

 

Śpioszki, w których nasz maluszek opuścił szpital a może sukienka naszej córeczki, w której wyglądała tak pięknie? Miś z dziecięcego ubranka to wyjątkowa pamiątka z dzieciństwa. Gdy pojawia się przetarcie, plamka lub po prostu nasze dziecko z niego wyrasta żal się go pozbyć.

Miś uszyty z ubranek to również wskazówka dla naszych dzieci, że można "coś przerobić" i stworzyć nowy, atrakcyjny przedmiot.

I choć, tu nie miejsce by pisać o sobie, chciałabym wyjawić Wam pewną tajemnicę. Dla mnie szycie misiów z ubranek Waszych dzieci to szczególny moment. Każdy człowiek ma swój zapach a małe dzieci mają swój zapach szczególny. Przebija się on przez zapach proszków do prania i zawsze jest inny. Moment, w którym otrzymuje od Was paczką z wybranym ciuszkiem jest początkiem wielkiej przygody, która kończy się Szmacianym Misiem.

Napisz do mnie