"Ludzie chleb jeść muszą", tak dzieci misie muszą mieć. Każde dziecko kiedyś tuli swego misia. Zatem, mamy tu zadanie z misją. Niezwykły wpływ na ludzkie losy. Osoba rzecz, warsztaty misiowe, bardzo rozwijające, pomocne, dobrze robiące. Jeszcze kwestia lekcji stylu, estetyki. Można to subtelnie rozwijać, wchodzić w nowe misiowe przestrzenie, prosić misie o wsparcie w kwestiach budżetu, niech się trochę starają i pamiętają, że to ważne. I że muszą, ze swą Panią pięknie żyć.
ROSAE

Szmaciane Misie to coś więcej niż misie... taki niepozorny niby miś to przecież prawdziwe dzieło pełne uczuć! W nim jest wrażliwość i dusza / dziś właściwie prawie żadna zabawka tego nie ma /

Taki miś ma w sobie to coś, co sprawia, że jest bezcenny i wyjątkowy.

ANNA

Bo kojarzą się ze wszystkim co najlepsze: z dzieciństwem, zabawą, beztroską i uśmiechem. Każdy jest inny, ma swoją historię i swoje przeznaczenie. Powstają z najwyższą starannością, powoli, bez pośpiechu i z masą przemyśleń. Pozwalają sprawdzić niecodzienne i najbardziej szokujace zestawienia kolorów, form i faktur. Mogą być prezentem dla siebie lub dla kogoś, mogą być sposobem na spędzenie czasu, mogą być pomysłem na popołudnie lub na życie. No i dodatkowo są piękne.

IWONA

Bo są takie przytulaśne. Mój był nawet pachnący!

GABI

Dzięki misiom przywołującym wspomnienia dzieciństwa.

IWONA

Misie są rewelacyjne! Wywołują uśmiech na twarzy! Mogą być świetnymi kumplami! I tak perfekcyjnie zrobione! I te liściki! I te kwiatki!

BEATA

Misie były pierwszymi towarzyszami I powiernikami naszych sekretów w dzieciństwie, można było się do nich przytulać I zawsze miały dla nas uśmiech na swoich pyszczkach. Przypominają dzieciństwo. Beztroskę.  I żadne lalki-barbie. I obecne stwory niby lalki - nawet nie sięgają im pięt.

Marzą Mi-sie. Uda Mi-sie. Zawsze Misie!!!

MARIA

Szmaciane misie pielęgnują dziecko we mnie, przypominają to miłe, słodkie, urocze, proste spojrzenie na świat.

MONIKA

W dzisiejszych czasach, gdy zalewają nas chińskie zabawki, taki miś jest unikatowy - każdy wyjątkowy, każdy inny i niepowtarzalny a jako dzieło ludzkich rąk jego wartość jest bezcenna.

KINGA

Szmaciane Misie są cudownie różnorodne.

ALDONA

Szmaciane Misie budzą we mnie wspomnienia, beztroskiego dzieciństwa. Dotykają mojej wrażliwości i zachwycają swoim pięknem.

MARIA

Szmaciane Misie przypominają nam o dzieciństwie. Pozwalają nam sięgać do lat dzieciństwa i przypominają nam o poczuciu bezpieczeństwa , miłości i radości. Misie wywołują zawsze radość i uśmiech na twarzy każdego.

ILONA

Szmaciane Misie niosą dużo pozytywnej energii i często udawadniają, że wszystko jest możliwe a piękno jest wokół nas i w nas.

JOANNA

Misie są super! Przypominają, że nie wszystko w życiu musi być poważne i perfekcyjne! Najbardziej lubię te z sukienek dziecięcych i innych materiałów zero waste. A ich podróże ❤

ANNA

Ze Szmacianymi Misiami  mój codzienny FB jest piękniejszy.

MAGDALENA

Szmaciane Misie słodkie są, poprawiają humor. Próbował się ktoś nie uśmiechnąć na widok szmacianego misia?

ALICJA

Szmaciane Misie są wspomnieniem dzieciństwa, ciepła, beztroski. Bo są piękne, urocze, wyjątkowe. Bo kryją w sobie pasję, czułość, troskę. Bo są Twoje Asiu.

FEBLIK

Misie mają w sobie coś magicznego, zdobyły przez to nie jedno serce. Dlatego proszę się nie bić z myślami, bo co się stanie z fanami, jak misie znikną?

KASIA

Rodzą uśmiech !!

EDYTA

Szmaciane Misie wywołują uśmiech i podziw.

OLA

Komentarze opublikowane na stronie FACEBOOK SZMACIANE MISIE.