WITAJ
Lubię szyć ręcznie.
Mam słabość do kolorowych tkanin i guzików.
Jestem ciekawa świata i ludzi.
Wierzę, że na świecie jest wiele równolegle istniejących światów,  w tym jest miejsce na świat Szmacianych Misiów które powstają w mojej pracowni.
Miło Cię gościć.

Kilka słów o mnie

Wiele razy słyszałam rodzinne opowieści, o mojej Babci, która lubiła i dużo szyła. Teraz patrzę, jak moja Mama szyje w każdej wolnej chwili. Dziś już wiem, że dla mnie chwila z igłą i nitką to wyjątkowy czas. Szyję różne proste wzory, które najczęściej wymyślam sama. Tworzę SZMACIANE MISIE, szmacianą biżuterię, różne dekoracyjne elementy do domu. Mam słabość do kolorowych tkanin i guzików.

Jeżeli cenisz sobie umiejętność szycia ręcznego pozostań ze mną i poznaj mój świat lub spotkaj się ze mną osobiście w trakcie prowadzonych przeze mnie WARSZTATÓW RĘCZNEGO SZYCIA.

Warsztaty Szycia Ręcznego

Mam ogromną przyjemność realizować swoją życiową pasję do szycia ręcznego wspólnie z Wami. Dziękuje Wam za to. Spotykamy się i szyjemy. Łączymy ze sobą kawałki materiałów, rozmawiamy i śmiejemy się. Zawsze towarzyszy nam motyw przewodni i cel by zadanie wykonać. Szyjemy szmaciane misie, biżuterię, zegary z guzików a w okresie świątecznym renifery lub zające wielkanocne.

Zobacz

Mollie Potrafi

Joanna , autorka tekstu jest pasjonatką i propagatorką „szycia ręcznego”. Podkreśla, że takie spędzanie czasu jest prostym, sprawdzonym przez pokolenia kobiet, sposobem na wyciszenie i relaks. Nieskomplikowana technika pozwala tworzyć kreatywne, nowoczesne przedmioty. Samodzielnie, jak i z uczestnikami prowadzonych przez nią warsztatów, szyje patchworkowe Szmaciane Misie.

Zobacz

Blog.

O tym co i jak w świecie z igłą i nitką. Nie jest to pisanie zbyt regularne, ale zdarza się. W końcu doba ma 24h a szycie to nie jest ekspresowe zadanie. To przyjemność która trwa, więc .. zaglądać na bloga jeżeli świat szycia ręcznego jest Ci bliski.

Zobacz aktualne wpisy