WITAJ
Lubię szyć ręcznie.
Mam słabość do kolorowych tkanin i guzików.
Jestem ciekawa świata i ludzi.
Wierzę, że na świecie jest wiele równolegle istniejących światów,  w tym jest miejsce na świat Szmacianych Misiów które powstają w mojej pracowni.
Miło Cię gościć.

Kilka słów o mnie

Wiele razy słyszałam rodzinne opowieści, o mojej Babci, która lubiła i dużo szyła. Teraz patrzę, jak moja Mama szyje w każdej wolnej chwili. Dziś już wiem, że dla mnie chwila z igłą i nitką to wyjątkowy czas. Szyję różne proste wzory, które najczęściej wymyślam sama. Tworzę SZMACIANE MISIE, szmacianą biżuterię, różne dekoracyjne elementy do domu. Mam słabość do kolorowych tkanin i guzików.

Jeżeli cenisz sobie umiejętność szycia ręcznego pozostań ze mną i poznaj mój świat lub spotkaj się ze mną osobiście w trakcie prowadzonych przeze mnie WARSZTATÓW RĘCZNEGO SZYCIA.

Warsztaty Szycia Ręcznego

Mam ogromną przyjemność realizować swoją życiową pasję do szycia ręcznego wspólnie z Wami. Dziękuje Wam za to. Spotykamy się i szyjemy. Łączymy ze sobą kawałki materiałów, rozmawiamy i śmiejemy się. Zawsze towarzyszy nam motyw przewodni i cel by zadanie wykonać. Szyjemy szmaciane misie, biżuterię, zegary z guzików a w okresie świątecznym renifery lub zające wielkanocne.

Zobacz

Mollie Potrafi

Joanna , autorka tekstu jest pasjonatką i propagatorką „szycia ręcznego”. Podkreśla, że takie spędzanie czasu jest prostym, sprawdzonym przez pokolenia kobiet, sposobem na wyciszenie i relaks. Nieskomplikowana technika pozwala tworzyć kreatywne, nowoczesne przedmioty. Samodzielnie, jak i z uczestnikami prowadzonych przez nią warsztatów, szyje patchworkowe Szmaciane Misie.

Zobacz

Blog.

O tym co i jak w świecie z igłą i nitką. Nie jest to pisanie zbyt regularne, ale zdarza się. W końcu doba ma 24h a szycie to nie jest ekspresowe zadanie. To przyjemność która trwa, więc .. zaglądać na bloga jeżeli świat szycia ręcznego jest Ci bliski.

Zobacz aktualne wpisy

Pracownia

Kolekcjonuje guziki. Nici. Tasiemki

Zobacz