Baby Shower

SZYCIE MISIA

#wspólneszyciemisia

Baby Shower to tylko nazwa, która pojawiła się w Polsce wraz z "pieluszkowymi tortami". Głównym założeniem jest by przyszłą mamę "zalać prysznicem prezentów" oraz wesprzeć dobrym słowem, radami innych mam i co według mnie jest najsympatyczniejsze, ... po prostu spędzić ze sobą miło czas. Nie jestem specjalistką od antropologii, ale wydaje mi się, że takie spotkania w gronie najbliższych tuż przed porodem odbywały się w Polsce od dawna.

Miś jest zabawką ponadczasową. Klasycznym wzorem, który nigdy nie wyjdzie z mody. Jest przyjacielem zabaw lub dekoracją pokoju. Szyty ręcznie wypełniony jest po szew pozytywną energią.

Proponuję organizację spotkania w kobiecym gronie z igłą i nitką. Będziemy wspólnie szyć wyjątkowego misia dla przyszłej mamy. W czasie spotkania kilka osób szyje jednego misia.  Miś składa się z pięciu elementów. Po zszyciu wszystkich części powstanie wyjątkowy miś. Efekt wspólnej pracy najbliższych osób!

Zajmuje się szyciem Szmacianych Misiów od ponad dziesięciu lat. Od ponad dwóch lat organizuje warsztaty szycia ręcznego dla dorosłych i dla dzieci. Moja przenośna pracownia krawiecka z przyjemnością zagościć w Twoim domu. Czas trwania spotkania około 2 godzin.

Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu z myślą o przyszłej mamie połączonego z sympatycznie spędzonym czasem rozważ spotkanie pod hasłem "Wspólne szycie Szmacianego Misia"

Do końca roku zniżka 30%

Napisz do mnie