WARSZTATY

SZYCIA

RĘCZNEGO

MIŚ GRZECHOTKA

Grzechocze, szeleści. Daje się tarmosić za nóżki i rączki. Lubi masowanie brzuszka. Znosi wszelkie objawy miłości z dużą radością. O kim mowa?

Miś "grzechotka". Szyty z miękkiego polaru i kolorowych bawełnianych tkanin. Dostarczy radości nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Uczestniczki potwierdzając, misie grzechotki to ulubione misie do tulenia przed snem nie tylko przez dzieci.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości pisz.

KONTAKT

Ścieg Ręczny

Nauka podstawowych ściegów ręcznych. W czasie warsztatów poznajmy ścieg "za igłą" i ścieg kryty. Poznajemy również podstawowe ściegi haftu ręcznego.

WYKRÓJMISIA

Otrzymasz przepięknej urody, autorski wykrój misia Grzechotki, który zabierzesz ze sobą by w domu móc szyć kolejne misie.

KROK PO KROKU

W swoim tempie i z moją pomocą przejdziesz każdy etap szycia misia. Bez pośpiechu i w przyjemnej atmosferze.

SUKCES

Miś Grzechotka wykonany przez Ciebie samodzielnie to niesamowita radość i satysfakcja. Taka maskotka to idealny prezent dla kogoś wyjątkowego.

Dla kogo to są warsztaty ?

  • dla miłośników misiów
  • dla osób, które poszukują dla siebie hobby
  • dla przyszłych mam, które wspólnie z maluszkiem w brzuszku szyją pierwszą, najważniejsza maskotkę dla swojego dzidziusia
  • dla mam, które chciałyby stworzyć sympatyczny prezent dla swoich dzieci własnoręcznie
  • dla osób, które lubią "miętosić i dotykać" sympatyczne przedmioty

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości pisz.

KONTAKT

Dlaczego warto zdecydować się na warsztaty ze mną?

Z wykształcenie jestem plastykiem projektantem. Rękodziełem interesuje się od dawna. Poznałam wiele różnych technik, ale najchętniej wracam do umiejętności, których nauczyła mnie moja mama i babcia. Odkryłam wyjątkową moc szycia ręcznego. Skupiając uwagę na prostej czynności podążam za igłą z nitka, czyli "zawieszam się" i trwam tu i teraz. Po kilku latach pracy z tkaniną w firmach odzieżowych i wykorzystując swoje doświadczenie zdobyte w domu dzisiaj chętnie dzielę się swoją wiedzą i pasją.

Kreatywne warsztaty szycia ręcznego to czas na relaks i zdobycie praktycznej umiejętności. Szycie ręczne, podobnie jak ręczny haft to stare rzemiosło, które gościło w domach naszych mam i babć. Warto wrócić do tej formy spędzania wolnego czasu. Warsztaty są świetnym sposobem by się o tym przekonać.

BLOG

Fotorelacja z warsztatów szycia misiów.

ZOBACZ

INNE WARSZTATY

Co jeszcze można uszyć w czasie warsztatów szycia ręcznego?

OFERTA

FACEBOOK

Warsztaty szycia ręcznego AKTUALNOŚCI.

ZOBACZ najbliższe terminy.