Przyjaciele Szmacianych Misiów to miejsce w którym sukcesywnie pojawiać się będą prace osób o wyjątkowej wrażliwości, które wykonały przedmiot z myślą, dla lub inspirowane Szmacianym Misiem. Najczęściej są to artystyczne dusz, które wybieram osobiście. Jeżeli jednak lubisz Szmaciane Misie i chciałabyś dołączyć do grona przyjaciół Szmacianych Misiów pisz śmiało.

KONTAKT

broszka Szmaciany Miś

... a właściwie drewniany, wykonany prze MANEMIS! Druga broszka, która trafiła do mojej kolekcji misiowych broszek. To ulubiony dodatek, który zakładam prowadząc warsztaty szycia misiów. Zawsze wzbudza zachwyt uczestników. Zerknijcie do Manemis, tam powstają małe drewniane cudeńka.

MANEMIS

- - -

miniaturowe zeszyty dla Szmacianych Misiów

... od KAJET to prawdziwe cuda wykonane z wyjątkową starannością. Każdy zeszyt inny. Każdy dopieszczony w najmniejszym szczególe. Pytanie, co by w nim zapisywać?

KAJET

- - -

Kubek UDA MI SIĘ

Kubek ręcznie podpisany zgodnie z moją prośbą. Służy mi głównie do picia kawy [ jakoś tak wyszło, że herbata mi w nim nie smakuje] Dużo radości daje mi zaglądanie do środka i wspieranie się hasłem UDA MI SIĘ Do kubka miała powstać kolekcja Szmacianych UdaMisiów. Tak się z pewnością kiedyś stanie. Tymczasem zachęcam Was do zerknięcia na stronę NADZWYCZAJNIE by przekonać się, jak można pięknie podpisać swój ulubiony kubek.

NAZWYCZAJNE

- - -

SWETERKI dla Szmacianych Misiów

Wyjątkowo mi bliski projekt, ponieważ stworzony przez moją osobistą, jedyną córkę. Miniaturowe sweterki dla Szmacianych Misiów. Mam nadzieję, że to nie jedyne wzory i w przyszłości będziemy mogli pochwalić się kolejnymi modelami! Zajrzyjcie do jej profilu, by śledzić jej poczynania ULLGA

ULLGA