WARSZTATY

SZYCIA

RĘCZNEGO

ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK

Prawdziwa gratka dla miłośników czytelnictwa papierowego.  Zakładki do książek szyte ręcznie w formie wzorzystych, patchworkowych kwiatów. Bawełniane sznurki wykorzystane w formie łodyg kwiatowych zaznaczą odpowiednie miejsce w Twojej lekturze. Kolorowy kwiat umili chwilę z książką. Być może będzie to zakładka do książki dla Ciebie, być może będzie to prezent dla kogoś wyjątkowego. Nie trzeba kupować kwiatów, można podarować kwiatową zakładkę do książki!

Szycie zakładek do książek nie jest skomplikowane. To może być początek Twojej przygody z szyciem ręcznym. Warsztaty przeznaczone również dla dzieci.

Jeżeli masz pytania.

KONTAKT

Ścieg Ręczny

Przy okazji tworzenia zakładek do książek poznasz podstawowy, bardzo przydatny ścieg ręczny "za igłą".

DIY

Poznasz kolejne etapy tworzenia kwiatowej zakładki, dzięki czemu w domu bez problemu wykonasz kolejne.

KROK PO KROKU

W swoim tempie i z moją pomocą przejdziesz każdy etap szycia zakładki do ksiażki. Bez pośpiechu i w przyjemnej atmosferze.

SATYSFAKCJA

Warsztaty kończą się a Ty wracasz do domu z własnoręcznie uszyta zakładka do książki. Poczucie zadowolenia pozostanie z Tobą na długo, zakładka będzie Ci o tym przypominać.

Dla kogo to są warsztaty ?

  • dla miłośników papierowej literatury
  • dla osób, które przy okazji szycia zakładek do książek chciałby porozmawiać o literaturze
  • dla osób poszukujących sposobu na twórcze spędzanie wolnego czasu
  • dla osób lubiących rękodzieło
  • dla sympatyków patchworkowych wyrobów
  • dla osób o pogodnym usposobieniu, które w sympatycznej atmosferze chciałyby spędzić miło czas

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości pisz.

KONTAKT

Dlaczego warto zdecydować się na warsztaty ze mną?

Z wykształcenie jestem plastykiem projektantem. Rękodziełem interesuje się od dawna. Poznałam wiele różnych technik, ale najchętniej wracam do umiejętności, których nauczyła mnie moja mama i babcia. Odkryłam wyjątkową moc szycia ręcznego. Skupiając uwagę na prostej czynności podążam za igłą z nitka, czyli "zawieszam się" i trwam tu i teraz. Po kilku latach pracy z tkaniną w firmach odzieżowych i wykorzystując swoje doświadczenie zdobyte w domu dzisiaj chętnie dzielę się swoją wiedzą i pasją.

Kreatywne warsztaty szycia ręcznego to czas na relaks i zdobycie praktycznej umiejętności. Szycie ręczne, podobnie jak ręczny haft to stare rzemiosło, które gościło w domach naszych mam i babć. Warto wrócić do tej formy spędzania wolnego czasu. Warsztaty są świetnym sposobem by się o tym przekonać.

BLOG

Fotorelacja z warsztatów szycia zakładek do książek.

ZOBACZ

INNE WARSZTATY

Co jeszcze można uszyć w czasie warsztatów szycia ręcznego?

OFERTA

FACEBOOK

Warsztaty szycia ręcznego AKTUALNOŚCI.

ZOBACZ najbliższe terminy.