Miś to klasyczna zabawka która nie tylko potrafi umilić atmosferę w pokoju dziecięcym, ale również może stanowić świetnego kompana do zabawy.  Szmaciane Misie są wyjątkowe, ponieważ szyte są ręcznie, bez użycia maszyny do szycia. Poruszają nóżkami i rączkami które przymocowane są guzikami. Szycie i wykończenie sprawia, że Szmaciany Miś nie jest zwykłą zabawką. Każdy miś który powstaje w pracowni ma swój dzień narodzin i imię. W przypadku misiów szytych dla Was miś otrzymuje imię które Wy im nadajecie a ja haftuje je na brzuszku.

Szukasz wyjątkowego prezentu, rozważ adopcję Szmacianego Misia. Najczęściej zamawianym misiem przez Was jest miś z imieniem dziecka. Miś z haftem może być sprezentowany zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

A może miś metryczka, czyli miś z wyhaftowanym imieniem dziecka i datą urodzin? Choć brzuszek misia nie zmieści zbyt długiego tekstu to zawsze można wykorzystać jego rączkę lub nóżkę.

Największym zaskoczeniem było dla mnie zrealizowanie prezentu na wieczór panieński. Biały miś z imieniem i datą ślubu. Miś w prezencie pod czas wieczoru panieńskiego to zaskakująca niespodzianka, która pozostanie na dłużej.

Mis z haftem czeka w mojej pracowni. Zachęcam do kontaktu ze mną.

.

Szukasz prezentu ślubnego zobacz Ślubne Misie