Warsztaty szycia misiów w Warszawa Szyje

Jako miłośniczka szycia ręcznego w lutym miałam przyjemność spotkać się z sympatycznymi kobietami w by wspólnie szyć misie grzechotki. Zaczęłyśmy od trudnych pytań, czyli odpowiedz na pytanie: kawa czy herbata? By zaraz potem podjąć jeszcze trudniejszą decyzję – którą tkaninę wybrać. Och, jaka to przyjemność móc pozwolić sobie na podejmowanie tak ważnych decyzji w piątkowe przedpołudnie. Gdy już udało się stworzyć swój zestaw kolorystyczny relaksu nie było końca. Były momenty, gdy z igłą w dłoniach rozmawiałyśmy o babskim sprawach, ale i był czas dużego skupienia i ciszy. Prawdziwa przyjemność kobiecych spotkań z robótką w dłoniach.

Do każdych warsztatów przygotowuje się bardzo starannie. Materiały, dodatki, wykroje. Wszystko starannie pakuje a potem targam walizkę, ogromną torbę i biegnę na spotkanie z Wami. Robię to wszystko z radością, bo wiem, że czeka mnie coś niezwykłego. Każda grupa, którą spotykam organizując warsztaty szycia ręcznego jest inna. To niesamowite jak to się dzieje, że na warsztaty przychodzą TAK wyjątkowe kobiety. Każde spotkanie to ogromna dawka pozytywnej energii.  Jestem osobą „ciekawą ludzi” a Wy właśnie takie jesteście.

Jestem szczęściarą, bo zawsze – tak zawsze 🙂 – po warsztatach otrzymuje od Was wiadomości. Najczęściej przesyłacie zdjęcia Waszych misiów.  Oto jedno z nich, szczególnie mi bliskie bo to miś w dłoniach małej Tosi.

O kolejnych warsztatach przeczytasz na stronie Warsztaty Szycia Ręcznego